TYSD Kartal Şubemizin Kırtasiye ve Giysi Yardımı
Diyarbakır – Bozyer mezrasında bir ilkokula eşofman takım, atkı-bere ve kırtasiye yardımı yaptık. Evlatlarımız iyi günlerde kullansın…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kermese Katılmıştır
2023/2024 çalışma dönemimizde de her zaman olduğu gibi “Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz, ihtiyaçlı halkımız ve deprem bölgesi Antakya Kuzeytepe’de yaptıracağımız ATATÜRK ANAOKULU”muza bağış kazanmak için çok çalıştık. Gözümüzün nuru ile
TYSD Kartal, Kağıthane ve Beyoğlu Şubelerimiz Lozan Barış Konferansı ve Antlaşmasının 99. Yıl Dönümü Törenine Katılmışlardır
LOZAN BARIŞ KONFERANSI ve ANTLAŞMASININ 99. Yıldönümü için düzenlenen törene TYSD’mizi temsilen İstanbul Şubelerimizden Kartal, Kağıthane ve Beyoğlu Şube arkadaşlarımız katıldılar. Kartal Şubesi 2. Başkanımız Nejla AKAGÜNDÜZ arkadaşımız’dan gelen mesajı
Kartal TYSD Etkinlik
17.07.2014 tarihinde iftar yemeği verilmiştir. 235 aileye erzak koliler dağıtılmıştır. LÖSEV’in “Bir tuğlada sen koy”projesine destek verilmiştir. Eylül ayında Kurban bayramı sebebiyle et ve erzak dağıtılmıştır. 13.10.2014 tarihinde günübirlik sergi