TYSD Kartal Şubemiz “Hüseyin Ağırman Kartal Teknik Ve Meslek Lisesi”nin İhtiyaçlarını Tamamladı
Şubemizin kurulusunun 40.yılı nedeniyle Hüseyin Ağırman Kartal Teknik ve Meslek Lisesi’nin zihinsel engelli sınıfına öğrencilerimizin ihtiyaçları olan ekipmanları temin ettik. Sınıfa parke yaptırdık perdelerini diktirip, dolaplarını armağan ettik. Bize güvenen ve destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Acı Kaybı
Yönetim Kurulu Üyemiz, çok sevdiğimiz, saydığımız kıymetli arkadaşımız, Şubemizin ve Derneğimizin daim bağışçısı Nadire Fügen ŞAHİN’ni kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Bugün son yolculuğuna uğurladık. Yaptığı hayırlar yoldaşı, mekânı cennet olsun.
TYSD Kartal Şubemizin Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti
Bugün Dragos Yeni Amaç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezindeki zihinsel engelli çocuklarımızla beraberdik. 4-25 yaş arası çocuk ve gençleri tüm şevkatleri ile sarmalayan öğretmenleriyle dertlerini, zorluklarını, çabalarını dinledik ve gözlemledik.
TYSD Kartal Şubemizin Acı Kaybı
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kartal Şubemizin Yönetim Kurulunda çok uzun yıllar el ele, gönül gönüle çalıştığımız kıymetli arkadaşımız, kadim dostumuz, can kardeşimiz, akademisyen SABRİYE SERPİL ŞATIROĞLU AKSEVEN ‘ i yaşadığı