Kartal Yerel Gazetesi Flashaber’de Derneğimizin 90. Yıl Kutlama Haberleri Yer Almıştır
Kartal Yerel Gazetesi Flashaber’de Derneğimizin 90. Yıl kutlama haberleri ve Şubemizin verdiği kutlama ilanı yer almıştır.
Başarılı çalışmalarla, beraberce nice yıllara…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Bu yıl da Ramazan Ayının bereketiyle yardımlarımızı gerçekleştirdik; 38 aileye 500 er TL erzak ve 200 TL aylık yardım olmak üzere toplam 700 er TL erzak yardımı 2000 TL tutarında
TYSD Kartal Şubemizin Huzurevindeki Büyüklerimize Yardımları
Şubemiz bağışçısı merhum Sait ÖZTAN ruhuna Kadir gecesi Buhurcular Huzurevimizdeki büyüklerimize iftar yemeği verilmiştir. Allah kabul eylesin. Huzurevi yöneticilerimize bize büyüklerimizin dua ve teşekkürlerini iletmelerinden son derece mutlu olduk…
Kartal TYSD Etkinlik
17.07.2014 tarihinde iftar yemeği verilmiştir. 235 aileye erzak koliler dağıtılmıştır. LÖSEV’in “Bir tuğlada sen koy”projesine destek verilmiştir. Eylül ayında Kurban bayramı sebebiyle et ve erzak dağıtılmıştır. 13.10.2014 tarihinde günübirlik sergi