Şubemiz, İhtiyaç Sahibi 30 Çocuğu Sünnet Ettirmiş ve Güzel Bir Şölen Düzenlemiştir
Şubemiz, ihtiyaç sahibi 30 çocuğu sünnet ettirmiş ve güzel bir şölen düzenlemiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Şubemize vekaletle yapılan kurban bağışlarıyla (yaklaşık 200 kg) İzmir Karşıyaka’da yaşayan ihtiyaç sahibi 55 ailenin ve burslu öğrencilerimizin et İhtiyacını karşılayarak onların sevindirmenin mutluluğunu yaşadık… Et almaya annesi ile gelen
TYSD Karşıyaka Şubemizin Acı Kaybı
Derneğimize, Karşıyaka Şubemize önce gönlünü sonra ömrünü verenlerdendir değerli büyüğümüz LATİFE OĞUZTÖRELİ… Son ana kadar yardımı düşünen, yıllardır okuttuğu burslu öğrencilerini evlatlarına vasiyet eden, TYSD benim ailem diyen, Karşıyaka Şubesi
TYSD Karşıyaka Şubemizin Gıda, Hijyen Paketi ve Giysi Yardımları
Hepimizin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde üyelerimizin verdiği desteklerle yüreklere dokunmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde İhtiyaç sahibi 10 aileye gıda, hijyen paketi ve giysi yardımında bulunduk. *** Karşıyaka Belediyesi ve