Karşıyaka’nın Bağımlılık Konulu Toplantısı
Karşıyaka Kaymakamı Sayın Mehmet Emin AVCI, Karşıyaka Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanı Sayın Osman AVCI ve bütün diğer sivil toplum kuruluşları başkanları Şubemize bir ziyarette bulunmuşlardır. Gençlerde uyuşturucu bağımlılığına karşı farkındalık ve mücadele ağırlıklı konuşmalarla karşılıklı çalışmalar ve fikirler paylaşılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemizin Gıda, Hijyen Paketi ve Giysi Yardımları
Hepimizin zor bir süreçten geçtiği bu dönemde üyelerimizin verdiği desteklerle yüreklere dokunmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde İhtiyaç sahibi 10 aileye gıda, hijyen paketi ve giysi yardımında bulunduk. *** Karşıyaka Belediyesi ve
TYSD Karşıyaka Şubemizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarında Yer Aldı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız da Karşıyaka Kaymakamlığı’nın düzenlediği kutlama törenlerine katıldık. Atamızın gençlere armağan ettiği bu bayramda bir gencimize tablet, yeni evli maddi durumu yetersiz gençlerimize
TYSD Karşıyaka Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Kurucu üyemiz Latife Oğuztöreli ve ebediyete intikal eden üye ve yakınlarımız için lokma döktürdük. Ruhları şad olsun. 2 öğrenci kızımızın kışlık bot, mont ve kıyafet ihtiyaçlarını karşıladık. Yeni doğacak bir