TYSD Karşıyaka Şubemizden Tekerlekli Sandalye Bağışı
“Engelliler Haftası” nedeniyle Çiğli Belediye Başkanlığı işbirliğinde, İzmir Rehabilitasyon ve Spor Kulübü Derneği’nin etkinliğine bir adet tekerlekli sandalye bağışı yaparak katkıda bulunduk. Engelsiz bir yaşam için …
Diğer Yazılar
TYSD Karşıyaka Şubemizin Çocuklarımızla Anıtkabir Ziyareti
Çocuklarımızın en büyük hayali ANITKABİR’i görmek, ATA’larını ziyaret etmekti. Hayallere ortak olan, emek veren herkese minnetle… Habere erişim linki: https://www.medyaege.com.tr/tysd-karsiyaka-subesi-ogrencileri-anitkabire-goturdu-173498h.htm 01.07.2021
TYSD Karşıyaka Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Şubemize vekaletle yapılan kurban bağışlarıyla (yaklaşık 200 kg) İzmir Karşıyaka’da yaşayan ihtiyaç sahibi 55 ailenin ve burslu öğrencilerimizin et İhtiyacını karşılayarak onların sevindirmenin mutluluğunu yaşadık… Et almaya annesi ile gelen
TYSD Karşıyaka Şubesinin El Emeği Ürünler Sergisi
Kültürpark Kadın Festivali kapsamında açtığımız stantta gençlerimize Atatürk bursu vermek amacı ile görev yaptık , üyelerimizin bağışladığı el emeği ürünleri değerlendirdik .Derneğimizi tanıttık, destek olan herkese teşekkür ederiz…