TYSD Kağıthane Şubesinden Çocuklara Bayram Alışverişi
Şubemiz Kağıthane bölgemizdeki 6 gazi çocuğumuz, sevgi evlerinde kalan 23 çocuğumuz ve 81 ihtiyaç sahibi çocuklarımıza bayramlıklarını almıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemiz Sağlık Çalışanlarımızın Ramazan Bayramını Kutladı
İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde özverili çalışmaları ile başarıyı yakalayan doktorlarımızın Ramazan bayramını kutlamak, ağız tatlılığı sağlamak amacıyla Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne profiterol hazırlattık. Bayramınızı kutlar, sağlıklı günler dileriz…
TYSD Kağıthane Şubemize Genç Bağışçımızdan Çevre Projesi Desteği
Yardım seven kızımız, genç bağışçımız Mehveş DRAMUR doğum günü hediyelerini bu sene de derneğimize yöneltti ve çevre projesi yapılmasını istedi. TEMA VAKFI ile imzaladığımız sözleşme ile Çanakkale-Gürece’de 2000 ağaç dikildi.
TYSD Kağıthane Şubemizin 92. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması
92. Kuruluş yıldönümümüzü Abant Palas’ta üyelerimiz ve bağışçılarımızla birlikte kutladık. 2019 yılı çalışmalarımızın sunumunu yaparak, bize her zaman destek olan yardım sevenlerimize plaketlerini takdim ettik. Uzun yıllar birlikte olmak dileklerimizle..