Kağıthane TYSD Bağış
Adını vermek istemeyen bir yardımseverimiz Kağıthane Şubemize Ermenek’te yitirdiğimiz 18 madencimizin ailelerine dağıtılmak üzere 90.000 TL. bağışlamıştır. Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerimizden Kerime EVRANDIR ve Nihal SARAL büyük bir özen ve özveriyle aileleri tek tek ziyaret ederek her birine 5.000TL ulaştırmışlardır. Kendilerine, bu dağıtımda rehberlik eden Nuran BOZTOPRAK ve Erdem GELEGEN’e ve de bize bu hizmeti gerçekleştirme fırsatını sağlayan yardımseverimize sonsuz teşekkürler… Şubemiz 2014-2015 bursiyerleriyle tanışmak amacıyla 7 Aralık 2014 günü Belediye Başkanı Sn. Fazlı KILIÇ’ın katılımıyla bir yemek gerçekleştirmiştir. Yemekte Prof. Dr. Doğan CÜCELOĞLU sohbet eşliğinde yeni kitabı “Gerçek Özgürlük”ü imzalayıp dağıtmıştır. Sompo Japan Sigorta tarafından Şubemize bağışlanan beş bilgisayar, Ferit AYSAN İlköğretim Okulu, Şehit Er Hamza ECE İlköğretim Okulu, Sadabat İlçe Emniyet Amirliği ve Tekirdağ’daki öğrencilerimize verilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Kıyafet ve Kırtasiye Bağışı
Ağrı- Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencilerine mont, bot, fotokopi makinası, kitap, kırtasiye ve eşofman takımları gönderdik. Sağlıkla, güle güle kullanın sevgili çocuklar…
TYSD Kağıthane Şubemiz Hatay Samandağ’ında 5 Adet Konteynerden Anaokulu Oluşturmuştur
Hatay Samandağ’ın 5 konteynerin birleşmesinden oluşan tek Anaokulunu açarak, eğitimin ve çocuklarımızın hizmetine sunduk. 250 öğrencinin eğitim alacağı “Fatimatüz Zehra Anaokulu”muzun öğrencilerinin hayat yolu açık, başarıları çok olsun. Emeği geçen
TYSD Kağıthane Şubemizin Ramazan Aynı Boyunca Sürecek Gıda Yardımı
Alibeyköy-Güzeltepe mahallesi muhtarı Ulaş Fidan ile yaptığımız ortak çalışma ile; her hafta 10 yaşından küçük çocuğu olan ihtiyaç sahibi 40 aileye süt ve yumurta dağıtıyoruz. Ramazan boyunca sürecek dağıtımı elleriyle