TYSD Kağıthane Şubesi Kurban Yardımı
Şubemiz Bayram sebebi ile şubemize bağışlanan 50 kurban etini 325 aileye ulaştırmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubesi Otizm Farkındalık Günü Etkinliği
Kağıthane şubemiz, “2 Nisan Otizm Farkındalık Günü “nedeniyle Caddebostan Kültür Merkezinde “Otizmli çocuklarımızın resim sergisini açmıştır. 9 Nisan’a kadar açık kalan özel çocuklarımızın bu özel sergisi izleyicilerden büyük beğeni almıştır.
TYSD Kağıthane Şubemizin “Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Köy Okulumuza 100 Kitap” Adlı Projesi
“CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA 100 KÖY OKULUMUZA 100 KİTAP” Projemize büyük bir heyecanla devam ediyoruz. 24 okulumuza 100’er kitap gönderdik, diğerleri sırada… Destek veren tüm Bağışçılarımıza teşekkür ederiz. 28.09.2023
TYSD Kağıthane Şubemizin Ramazan Aynı Boyunca Sürecek Gıda Yardımı
Alibeyköy-Güzeltepe mahallesi muhtarı Ulaş Fidan ile yaptığımız ortak çalışma ile; her hafta 10 yaşından küçük çocuğu olan ihtiyaç sahibi 40 aileye süt ve yumurta dağıtıyoruz. Ramazan boyunca sürecek dağıtımı elleriyle