TYSD İzmir Şubesinden Bayram Hediyesi
Şubemiz Ege Üniversitesi Beyin Cerrahisi Çocuk Servisi’ndeki çocuklarımıza bayram hediyeleri götürmüştür.
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin İzmir Sokak Çocukları Derneği Ziyareti
Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle TYSD İzmir Şubesi ve Karabağlar Belediyesi ortak proje kapsamında İzmir Sokak Çocukları Derneği’ni ziyaret ettik… Çocuklarımıza örülen bere ve kaşkolları dağıttık… İyi günlerde kullanmaları dileğiyle…
TYSD İzmir Şubemizin Kasım Ayı İçerisinde Gerçekleştirmiş Oldukları Faaliyetler
Kasım Ayı içerisinde; İzmir Şubemizin arşivini düzenleme çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Narlıdere Belediyesi’ nin üyelerimize ikramı olan Brunch Etkinliğimizde öğrencilerimize katkı için buluştuk. 95.Yıl Yemek Kitabı projemiz için İzmir’imizin Kabak Çiçeği Dolması
İzmir 10 Kasım Atamızı Anma Günü
Şubemiz 10 Kasım 2015 tarihinde İzmir Meydanında Atatürk Büstüne çelenk koyarak saygı duruşunda bulunmuştur.