TYSD İzmir Şubemiz
TYSD İzmir Şubemiz ve İzmir Kent Konseyi ortaklığında düzenlediğimiz organizasyona katılan tüm dostlarımıza ve İzmir Kent Konseyi Başkanı Sn. Nilay KÖKKILINÇ’ a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
31.01.2024
Diğer Yazılar
Ana-Kız Okuldayız Okuma Yazma Kampanyası
2008 yılında yurt çapında başlayan “ana-kız okuldayız” okuma-yazma kampanyasına, TYSD Kuşçular İ.Ö.O ve İzmir şubemiz katılmıştır. 16 bayan ve 4 erkek kursiyer mezun olarak, düzenlenen törende sertifikalarını almıştır. Okulumuz öğretmenleri
İzmir 10 Kasım Atamızı Anma Günü
Şubemiz 10 Kasım 2015 tarihinde İzmir Meydanında Atatürk Büstüne çelenk koyarak saygı duruşunda bulunmuştur.
TYSD İzmir Şubemiz Baharı Karşılama Yemeğini Gerçekleştirmiştir
İzmir Seferihisar Sığacık ‘ta gerçekleşen Baharı Karşılama Yemeğimizde Sevgili Yardım Sevenler Dostları ile çocuklar gibi şen bir gün geçirdik. Teşekkürlerimizle. 10.05.2023