TYSD İzmir Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 NİSAN’ımızı okulumuzun öğrencileri ile kutladık. Katkılarımızdan dolayı ödüllendirilmek bize bayram hediyesi oldu. Sizi seviyoruz çocuklar, sizler yarınlarımızsınız…
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubesinden Bayram Hediyesi
Şubemiz Ege Üniversitesi Beyin Cerrahisi Çocuk Servisi’ndeki çocuklarımıza bayram hediyeleri götürmüştür.
TYSD İzmir Şubemizin Kasım Ayı İçerisinde Gerçekleştirmiş Oldukları Faaliyetler
Kasım Ayı içerisinde; İzmir Şubemizin arşivini düzenleme çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Narlıdere Belediyesi’ nin üyelerimize ikramı olan Brunch Etkinliğimizde öğrencilerimize katkı için buluştuk. 95.Yıl Yemek Kitabı projemiz için İzmir’imizin Kabak Çiçeği Dolması
TYSD İzmir Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Ölümsüzlüğünün 81.yılında ATAMIZI saygı, sevgi ve minnetle andık…