TYSD İstanbul Şubesi
91.Kuruluş yıldönümüzü Radison Blu Pera Otel ‘de bir öğle yemeği ile kutladık. Sarıyer ve Beşiktaş Şube Başkanlarımız, üyelerimiz , bağışçılarımız ve gönül dostlarımızla bu özel günümüzü paylaşmaktan onur duyduk.. Nice 91 yıllara TYSD…
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemiz KRT Televizyon Ekranlarında
Derneğimizin 93. Şubemizin 80. Kuruluş Yılında Şube Başkanımız Özen ÇINAR 2 Mayıs Pazar sabahı saat 10.00 da KRT televizyonunda “Şebnem Yiğit ile Hafta Sonu Programı”nda derneğimizi anlatacak… 30.04.2021
Avcılarda Yaptırılan TYSD Atatürk Kız Öğrenci Yurdumuzun Eskiyen Eşyaları Şubemizce Yenilendi
1998 yılında İstanbul şubelerimizce, Avcılarda yaptırılan T.Y.S.D Atatürk Kız Öğrenci Yurdumuzun eskiyen eşyaları şubemizce yenilenerek, kızlarımız için dinlenme salonu hazırlanmıştır.
TYSD İstanbul Şubemiz 80 İhtiyaç Sahibi Ailemize 500 TL Nakit Yardımında Bulunmuştur
Kurban Bayramı vesilesiyle 80 ihtiyaçlı ailemize 500’₺ nakit yardımında bulunduk. İyi günlerde kullanılsın. Burslu öğrencilerimizle birlikte Usta Oyuncu YILDIZ KENTER’i anmak için düzenlenen “YILDIZ’IN YILDIZLARI” Gecesine katıldık. Bu harika gece