TYSD İstanbul Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin çok kıymetli bağışçısı, her daim yanımızda ve arkamızda olan, kız öğrencilerimiz okusun ve barınsın diye Kız Öğrenci Yurtları yaptıran değerli Cumhuriyet Kadını Vasfiye ERİŞ Hanımefendi’yi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.
Kendisini yarın (26. Temmuz Salı) öğle namazında Zincirlikuyu Camii’nden ebediyete uğurlayacağız.
Ruhu şad olsun.
25.07.2022
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
Yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle daimi yardımda bulunduğumuz ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanısıra, Ayazağa ve Piripaşa Mahallesi Muhtarlarımızın belirlediği ihtiyaç sahibi ailelerimiz de dahil olmak üzere toplamda 54 ailemize nakit yardımında bulunduk..Güle
TYSD İstanbul Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltı Etkinliğinde Buluşmuştur
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz ile kahvaltı etkinliğimizde birlikte olduk. Yolunuz hep açık olsun Sevgili Gençler. 17.05.2022
TYSD İstanbul Şubelerimiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
20 Şubat 2024 günü Ataköy Sheraton Otelinde düzenlediğimiz bir öğle yemeğinde TYSD’mizin 96. kuruluş yılını İstanbul’umuzun dört bir yanından gelen dostlarımız, üyelerimiz, bağışçılarımız ve Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT’ın katılımıyla coşkuyla