TYSD İstanbul Şubesi
Yeni dönem açılışımızı, tüm camiamıza sağlık, huzur, bolluk, bereket ve kayıpsız bir yıl dileyerek PERA PALAS OTEL de düzenlediğimiz çay davetiyle gerçekleştirdik…
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemizin Yardımları
Şubat ayında da ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına gücümüz yettiğince dokunmaya çalıştık… İhtiyaçlı beş ailemize nakdi yardımda bulunduk… Engelli vatandaşlarımıza 3adet tekerlekli sandalye gönderdik… 2 adet Yahşiler Köyü TYSD İlkokuluna olmak üzere
TYSD İstanbul Şubemizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması
Bugün Konya Hadim’den Dilek Öğretmenin öğrencileri bizden istemiş oldukları ve hazırlayıp gönderdiğimiz bayrak pelerinlerini giyip evlerinden 23 Nisan’ı kutladılar. Antalya Kaş ilçesinden değerli büyüğümüz emekli öğretmen Mehmet Gülseven’e gönderdiğimiz bayraklarla
TYSD İstanbul Şubemiz Burslu Öğrencilerimiz ile Birlikte
Bugün burslu öğrencilerimizle derneğimizde bir araya geldik… Sohbet ettik, dertleştik, hoşca vakit geçirdik… Gençlerimiz tiyatroya gitme isteklerini iletince “Yüzyılın Evi” adlı oyuna biletlerimizi aldık… Tüm çabamız gençlerimiz için…