TYSD İstanbul Şubemizin Geleneksel İftar Yemeği
Geleneksel iftar yemeğimizi bu yıl KALYON OTEL’de gerçekleştirdik. Geceden elde edilen bağış, ihtiyaç sahibi ailelerimize bayram yardımı ve akülü sandalye alımında değerlendirilecektir. Tüm bağışçı ve katılımcılarımıza sonsuz teşekkürler.
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemizin Tekerlekli Sandalye Bağışı
Türkiye SİPİNA BİFİDA DERNEĞİ iş birliğimiz için TYSD İSTANBUL ŞUBEMİZE TEŞEKKÜRLERİNİ SUNMUŞ. Bizde mutlu olduk… Türkiye Yardım Sevenler Derneği İstanbul Şubesi aracılığı ile 3 Spina Bifidalı çocuğumuza kendisine uygun aktif
TYSD İstanbul Şubemizin “Cumhuriyet Engel Tanımaz” Kampanyası Kapsamında 50 Adet Tekerlekli Sandalye Yardımı
29 Ekim 2020 tarihine kadar 29 sandalye diyerek başlattığımız “CUMHURİYET ENGEL TANIMAZ” kampanyamızı 50 sandalye ile tamamlamış olmanın sevincini yaşıyoruz… Akülü, manuel, özel yapım, çocuk sandalyesi, aktif manuel olmak üzere
TYSD İstanbul Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin çok kıymetli bağışçısı, her daim yanımızda ve arkamızda olan, kız öğrencilerimiz okusun ve barınsın diye Kız Öğrenci Yurtları yaptıran değerli Cumhuriyet Kadını Vasfiye ERİŞ Hanımefendi’yi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.