TYSD İstanbul Şubemiz 80 İhtiyaç Sahibi Ailemize 500 TL Nakit Yardımında Bulunmuştur
Kurban Bayramı vesilesiyle 80 ihtiyaçlı ailemize 500’₺ nakit yardımında bulunduk. İyi günlerde kullanılsın.
Burslu öğrencilerimizle birlikte Usta Oyuncu YILDIZ KENTER’i anmak için düzenlenen “YILDIZ’IN YILDIZLARI” Gecesine katıldık.
Bu harika gece için Sn. Çiğdem Erken’e, ENKA Sanat Yönetmeni Sn. Murat Ovalı’ya, davetiyelerimizi bize temin eden Sn. Fatih Güven ‘ sonsuz teşekkürlerimizle.
TÜM TYSD AİLEMİZE MUTLU BAYRAMLAR DİLEKLERİMİZLE.
08.07.2022
Diğer Yazılar
TYSD İstanbul Şubemiz KRT Televizyon Ekranlarında
Derneğimizin 93. Şubemizin 80. Kuruluş Yılında Şube Başkanımız Özen ÇINAR 2 Mayıs Pazar sabahı saat 10.00 da KRT televizyonunda “Şebnem Yiğit ile Hafta Sonu Programı”nda derneğimizi anlatacak… 30.04.2021
TYSD İstanbul Şubemizin Protez Yardımı
Doğuştan engeli nedeniyle yürüme güçlüğü çeken ve bizden yardım isteyen genç kardeşimize protezini hazırlatarak ulaştırdık… Hep güzelliklere adım atması dileklerimizle…
TYSD İstanbul Şubemizin Tekerlekli Sandalye Yardımları
Bağışçımız Sn. Yetkin TEPEKÖYLÜ Şubemizin kıymetli bağışçılarından merhum Handan ERTUĞRUL anısına 8 adet manuel tekerlekli sandalye bağışında bulunmuştur… Sandalyeler tespit edilen ihtiyaç sahipleri doğrultusunda muhtelif şehirlerimize gönderilmiştir… Bağışçımıza teşekkürlerimizi sunar,