TYSD Genel Merkezinden Burslu Öğrencimize Ödül
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimizin başarıları hepimizi çok mutlu ediyor.
Sevgili Ayşe ÖKTEM kızımız Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölüm 1. si olarak mezun oldu. Heyecanını, mutluluğunu, haklı gururunu ve aldığı ödülü Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşımız Döndü KARADOĞANER şahsında bizlerle paylaştı.
Yolun açık, şansın bol olsun sevgili Ayşe, sizleri seviyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemiz
“Unutulmamalıdır ki, Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, ATATÜRK milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, LAİK ve sosyal bir hukuk devletidir.”
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı
Eşsiz kahramanlığın ve vatan sevgisinin simgesi olan Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümünü gururla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Yeni Yıl Dilekleri
Sağlık, mutluluk, umut ve mucizelerle dolu yeni bir yıl dileriz. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN. #2022 31.12.2021