TYSD Genel Merkezinde Misafirlerimiz
Genel Kurmay Başkan eşleri Sn.Kamuran ÖZEL,Kuvvet Komutanları Eşleri,Ankara Milletvekilimiz,Kurucumuz rahmetli Mevhibe İNÖNÜ’nün torunu Sn.Gülsün BILGEHAN hanımefendileri Genel Merkezimizde misafir ettik…Genel Başkanımız Sn.Birsen ELDEM’e nezaket ziyaretinde bulunarak bizleri mutlu ettiler…
Kamuran Özel’in eğitimci kimliği,Gülsün Bilgehan’ınsiyaset deneyimleri,Derneğimizin tecrübeleri ışığında KADINI,EĞİTİMİ,ŞİDDETİ konuştuk…Aileden başlayan eğitimin,okul ve askerlikte pekiştirilmesinin önemini bir kez daha vurguladık sohbetimizde…Gülsün Bilgehan Ülkemizin şiddet ve eğitim konularındaki istatistiki bilgilerini paylaştı bizlerle…
2.Başkanımız H.İmre ve Yürütme Kurulu üyesi arkadaşlarımız ve Misafirlerimiz ile güzel bir gün geçirdik…..
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Cadde’de Sabah Programına Katılmıştır
Derneğimiz, Cadde TV ‘nin CADDE’de SABAH Programında Yasemin MISTIKOĞLU’na konuk oldu. Derneğimiz adına programa katılan Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT 95. kuruluş yılımızda onurla tarihimizi, bu günümüzü, hedeflerimizi anlattı. Cadde TV
TYSD Genel Merkezimiz Sizleri Bahar Sergimize Davet Etmektedir
11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA günü Saat 9.30 dan itibaren Genel Merkez binamızda gerçekleştireceğimiz BAHAR SERGİMİZE, alışveriş yapmaya, hasret gidermeye, hoş sohbete, el emeği göz nuru el işlerimizi görmeye, ev yapımı
TYSD Genel Merkezinden ATA’mızın Heykeli Projesi
Büyük bir heyecanla beklediğimiz Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ümüzün heykeli hızla çalışılıyor. Değerli sanatçı Metin YURDAKUL’un bilgilendirmesini Genel Sekreterimiz Dolunay YALÇIN ve bu projenin işleyişinden sorumlu olan Beyoğlu Şube Başkanımız