TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemizden 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
BAŞÖĞRETMENİMİZ Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün izinde; fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, aydın, vatanını, bayrağını seven öğrenciler yetiştiren öğretmenlerimize saygı ve minnet duygularımızla… ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizi Duygulandıran Vefa Dolu Mesaj
Bugün sayfamıza içimizi titreten, gözümüze yaş düşüren aynı zamanda da bizi çok mutlu eden bir VEFA mesajı geldi. Sizlerle paylaşmak için kendisinin iznini istedik, teşekkür ederiz. Pandemi döneminde bize çok
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz ‘in 6 Şubat Depremleri Hakkındaki Mesajı
Arkadaşlarımız, üyelerimiz, dostlarımız takipçilerimiz ve deprem bölgemizdeki şubelerimizin, TYSD ailemizin kıymetli mensupları; 6 Şubat depremlerinin 1. yıldönümünde acımız halen çok büyük, yüreğimiz halen yangın yeri, yaralı … Kahramanmaraş başkanımız Türkan
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemizin İçimizi Isıtan Bayram Kutlaması
İçimizi açan Bayram Kutlaması Diyarbakır / Eğil ilçesi BAHŞİLER TYSD ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUMUZ ‘un öğrencilerinden Çocuklarımızın Bayram kutlama etkinliği, tişörtleri, pastaları TYSD Bakırköy Şubemiz’ den bayram hediyesi. Bayramınız kutlu olsun