TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezun Öğrencimizin Mesajı

TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezun Öğrencimizin Mesajı

Haftaya hepimizi mutlu edecek, gururlandıracak haberlerle başlamak ne güzel :))

Mezun Öğrencilerimizden sevgili Müberra YILMAZ’dan Müberra Yılmaz mektup var TYSD AİLEMİZE ve Arkadaşlarına.

Müberra aynı zamanda Derneğimizin sosyal medyadaki haberlerini, fotoğraflarını gönüllü olarak TYSD WEB Sayfamıza yüklüyor. Derneğimizi, Şubelerimizi çok iyi tanıyor bu yüzden.

Başarılarının, çalışkanlığının karşılığını aldı ve TED Üniversitesinde göreve başlayacak sevgili Müberra.

Seni ve tüm gençleri seviyoruz.

YOLUNUZ AÇIK OLSUN…

Öncelikle mezun olan tüm arkadaşlarımı büyük bir sevinçle kutluyorum…

Ben de Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden mezun olduğumu sizlerle mutlu ve heyecanlı bir şekilde paylaşmak isterim. Türkiye Yardım Sevenler Derneği benim için her zaman bir aile olmuştur ve ben bu ailenin bir parçası olabildiğim için kendimi her zaman çok şanslı hissetmişimdir ve hala hissetmeye devam ediyorum. Cübbemi giyip, kepimi gururlu bir şekilde havada tutabiliyorsam sizler sayesindedir çünkü ben sizleri kendime rol model alarak ilerledim bu yolda.

“Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.” demiştir Atatürk. Bizlere yolumuzu göstermiştir, dilerim hepimiz bu güzel yolda el ele yürürüz.

Herkese güzel günler, mutlu yarınlar diliyorum.

TYSD ATATÜRK EĞİTİM BURSİYERİ

Müberra Yılmaz

04.07.2022

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 37. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 37. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun… Bağımsızlık mücadelesinde canlarını ortaya koyan tüm kahramanlarımızı saygı ve şükranla anıyoruz.

Haberler

TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Kadınlarımıza Mesajı

“İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan mürekkeptir. Kabil midir ki; bu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünlüğü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki; bir cismin

Haberler

‘Cumhuriyet’in Kuruluşundan Bugüne TYSD ve Gençliğin Gönüllülüğe Bakışı’ Konulu Panel

‘CUMHURİYET’in KURULUŞUNDAN BUGÜNE TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ VE GENÇLİĞİN GÖNÜLLÜLÜĞE BAKIŞI’ Konulu panelimizi HÜ Beytepe Kampüsünde gerçekleştirdik. Sn. Özden TOKER Atamızı, Cumhuriyeti, anılarında ve aile tarihlerinde çok özel bir yeri olan TYSD’ni,