TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezun Öğrencimizin Mesajı

TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezun Öğrencimizin Mesajı

Haftaya hepimizi mutlu edecek, gururlandıracak haberlerle başlamak ne güzel :))

Mezun Öğrencilerimizden sevgili Müberra YILMAZ’dan Müberra Yılmaz mektup var TYSD AİLEMİZE ve Arkadaşlarına.

Müberra aynı zamanda Derneğimizin sosyal medyadaki haberlerini, fotoğraflarını gönüllü olarak TYSD WEB Sayfamıza yüklüyor. Derneğimizi, Şubelerimizi çok iyi tanıyor bu yüzden.

Başarılarının, çalışkanlığının karşılığını aldı ve TED Üniversitesinde göreve başlayacak sevgili Müberra.

Seni ve tüm gençleri seviyoruz.

YOLUNUZ AÇIK OLSUN…

Öncelikle mezun olan tüm arkadaşlarımı büyük bir sevinçle kutluyorum…

Ben de Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümünden mezun olduğumu sizlerle mutlu ve heyecanlı bir şekilde paylaşmak isterim. Türkiye Yardım Sevenler Derneği benim için her zaman bir aile olmuştur ve ben bu ailenin bir parçası olabildiğim için kendimi her zaman çok şanslı hissetmişimdir ve hala hissetmeye devam ediyorum. Cübbemi giyip, kepimi gururlu bir şekilde havada tutabiliyorsam sizler sayesindedir çünkü ben sizleri kendime rol model alarak ilerledim bu yolda.

“Ey Türk gençliği! Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.” demiştir Atatürk. Bizlere yolumuzu göstermiştir, dilerim hepimiz bu güzel yolda el ele yürürüz.

Herkese güzel günler, mutlu yarınlar diliyorum.

TYSD ATATÜRK EĞİTİM BURSİYERİ

Müberra Yılmaz

04.07.2022

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Cihan Eren Anısına H.Ü Tıp Fakültesinde Yaptırılan E-Sınav Merkezinin Açılışı

Derneğimizin değerli bağışcısı Sn. Nurgül & Yaman EREN ailesinin kıymetli evlatları CİHAN 2011 yılında şehit olmuştur. Kayıpları büyük , acıları sonsuz olan ailemiz yardımları ile her zaman bursiyerlerimizin, derneğimizin destekçisidir.

Haberler

TYSD Genel Merkezi

PEDALLAR HAYALLERE DÖNSÜN istedik… ATAMIZIN SAMSUN’a ÇIKIŞININ 100. Yılında … 100 SANATÇI 100 ÇOCUK 100 BİSİKLET KARMA RESİM SERGİSİ 🔺155 Sanatçımız büyük bir duyarlılıkla 178 eser BAĞIŞLADI çocuklarımızın hayallerine …

Haberler

TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin Kahramanlarımıza Teşekkürleri

Hayat kurtarmak için Türkiye’nin dört bir yanından İzmir’e gelen KAHRAMANLAR… Günlerdir dinlenmeden, uyumadan çalıştılar Enkaz altına girip onlarca canlı çıkardılar Ailelerini bulmuş gibi sevindiler Son tuğla kalana kadar İzmir’deyiz dediler