TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezun Öğrencilerimizin Ziyaretleri
Genel Merkezimizin Atatürk Eğitim Bursu öğrencilerimizden, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunları sevgili Arif Gökçe ve Alaattin Özçalık derneğimize hediyeleriyle birlikte teşekkür ziyaretinde bulunarak bizleri çok mutlu ettiler. Gurur duyduk, onların ve tüm öğrencilerimizin yolları açık, şansları bol olsun.
22.06.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemize 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konulu Video Armağanı
DİYARBAKIR-BAHŞİLER KÖYÜ TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ATATÜRK İLKOKULU Öğrencilerimiz ve Öğretmenlerimiz TYSD AİLEMİZİN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZI hazırladıkları güzel video ile kutladılar. Bizde tüm çocuklarımıza güzel yarınlar
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin Rahmetli ve Çok Değerli Genel Başkanımız Birsen Eldem’in Vefatının Yıl Dönümünde Sevgi, Saygı ve Hasretle Andı
Bugün tüm camiamız için günlerden SEVGİ, SAYGI ve HASRET… Derneğimize çok uzun yıllar emek vermiş, çok kıymetli Genel Başkanımız BİRSEN ELDEM geçen yıl bugün aramızdan ayrılmıştı… Başkanımızı saygı, sevgi ve
TYSD Genel Merkezimiz 95. Yılını Kutlamaktadır
CUMHURİYETİMİZİN yılında, ATATÜRKÜN ÖNERİLERİ İLE KURULAN, ATATÜRK TARAFINDAN İSİMLENDİRİLEN, TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZİN . yılını TYSD AİLEMİZ, DOSTLARIMIZ, BAĞIŞÇILARIMIZ ile ATATÜRK’ümüzün en sevdiği TOSCA OPERASI nı izleyip TYSD ATATÜRK EĞİTİM