TYSD Genel Merkezimiz Yeni Yıl Yemeğinde
Yeni Yıl yemeğimizde bizimle olan dostlarımıza teşekkür ederiz . 2019’dan huzur, beraberlik sağlık, bereket, diledik hepimiz için .
Bu günümüzün düzenlenmesinde destek veren, emek harcayan tüm arkadaşlarımız var olunuz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Sarıkamış Harekatındaki Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle Anmaktadır
Sarıkamış Harekatı’nın 107. Yıldönümünde vatan uğruna donarak şehadete yürüyen kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarız… #tarihinensoğukgünü #107yıl 09.01.2022
TYSD Genel Merkezimizin “TYSD Atatürk Ortaokulu”na Perde Yardımları
Diyarbakır / Bahşiler Köyü “TYSD ATATÜRK ORTAOKULU “muzun perdelerini yeniledik. Eğitim ve öğretim görevlerinin yanısıra, Okulumuzun ve öğrencilerimizin her türlü ihtiyacı için gece gündüz demeden yılmadan büyük bir özveri ile
TYSD Genel Merkezimiz ve Bakırköy Şubemiz Diyarbakır Bahşiler Köyündeki TYSD Atatürk İlkokulu Öğrencilerimizle Beraber 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutlamıştır
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Bakırköy Şubemiz ile Diyarbakır Bahşiler Köyündeki TYSD ATATÜRK İLKOKULU Öğrencilerimizle beraber kutlamış, çocukluğumuzu yaşamıştık tekrar. Pırıl pırıl öğrencilerimizden biri olan ERDEM özel bir