TYSD Genel Merkezimiz TYSD Manavgat Şubemizi Misafir Etmiştir
TYSD MANAVGAT Şubemizi Genel Merkezimiz’de misafir etmekten büyük memnuniyet duyduk.
Manavgat Şube Başkanımız Hatice SEZER ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza ziyaretleri için çok teşekkür ederiz.
23.05.2023
Diğer Yazılar
TYSD Anılarından
kuruluş yılını kutlayan Derneğimizin arşivi çok kıymetli sevgili takipçilerimiz… Atatürk, İsmet & Mevhibe İnönü ve aramızda olmayan ama anılarımızın baş tacı tüm değerli büyüklerimizi, kurucularımızı, başkanlarımızı, üyelerimizi, bağışçılarımızı özlem, saygı,
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
31 Mart – II. İnönü Zaferi’nin . yılında ATATÜRK,İsmet İNÖNÜ ve dava arkadaşlarını “ Saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz…” İkinci İnönü Savaşları, 23 Mart-1 Nisan 1921 arasında sürdü. Yunan piyadesi
TYSD Genel Merkezimiz Yeni Çalışma Döneminin İlk Toplantısını Gerçekleştirmiştir
Sağlıklı, bereketli ve başarılı bir yıl olmasını dileyerek yeni çalışma dönemimizin ilk toplantısını gerçekleştirdik. Kıymetli büyüklerimiz Hasibe İMRE ve Candan GÜNEYMEN de bugün toplantı sonrası bizlere katılarak çok mutlu ettiler.