TYSD Genel Merkezinden Yeni Yıl Kermesi
Yeni yıl alışverişlerini TYSD’nin elişi, göz nuru emeklerimizden seçen dostlarımıza teşekkür ederiz. Bu gün üyelerimiz, misafirlerimiz, personel arkadaşlarımız, aylardır gelir kolumuz işbirliğinde emek emek, ilmek ilmek üreten faal üyelerimiz ile çok güzel bir etkinliği daha geride bıraktık. Destek veren tüm yardım sevenlere minnettarız…
Yeni yılın hepimize sağlık, huzur, bereket getirmesini dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkez Evlerde Kutlanan 23 Nisan Kareleri
Yarınlarımızın teminatı, Cumhuriyet’imizin bekçileri olacak torunlarımız da evlerimizde büyük bir coşkuyla kutladılar. 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMLARI🎈
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı
Eşsiz kahramanlığın ve vatan sevgisinin simgesi olan Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümünü gururla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.
TYSD Tokat Şubesi
Sayın Valimiz Dr. Ozan BALCI’yı makamında ziyaret ederek, kendilerine yeni görevinde başarılar diledik…