TYSD Genel Merkezimiz Şubelerimize, Delegelerimize, Dostlarımıza ve Misafirlerimize Teşekkür Etmektedir
- OLAĞAN GENEL MERKEZ GENEL KURULU’muzun ardından…
Şubelerimize, Delegelerimize, Dostlarımıza, Misafirlerimize bir kez daha teşekkür ederiz.
https://drive.google.com/…/16nY3q0laZbylGV0jP9C…/view…
04.07.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi
Genel Merkez Müfettişlerimizden Sn. Ayla ERTÜZÜN ve Genel Merkez Muhasebecimiz Mustafa ŞEN tarafından 21-23 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen teftiş ve bilgilendirme toplantısı Fatsa Şubemiz ev sahipliğinde gerçekleşmiş olup, Samsun, Ordu,
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemizin 100.00 Üye Hedefi
1928 ‘den 2028 ‘e 1 asır’a 4 yıl kala… Atamızdan aldığımız büyük sorumluluk, üyelerimizin bitmeyen güveni ile 100.000 üye hedefimizle 96. Yılımızı kutluyoruz. 100 bin üye projemiz için, derneğimizi, iyiliği,
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Gününü Kutlar
Haklarımızın yasal olarak korunacağı, adaletin, hukukun üstünlüğünün kabul gördüğü, özgürce, umutla, kardeşçe, barış içinde yaşayacağımız bir dünya için; 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ vesilesiyle herkesin sağlıklı, iyi niyetli bir