TYSD Genel Merkezimiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Bu 10 Kasım’da da her yıl olduğu ve hep olacağı gibi yine Genel Merkez binamızdaydık… Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz, burslu öğrencilerimiz, yurt talebelerimizle birlikte andık ATAMIZI..
Prof. Dr. Rabet GÖZİL bizlere ATATÜRK ü anlattı… Hasretle, minnetle, hayranlıkla dinledik… Ruhun şad olsun ATAM…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Atamızın Yolunda İlerleyen Atatürk Eğitim Burslu Gençlerimizle Buluştu
İki senelik hasretten sonra bugün Genel Merkezimizde Atatürk Eğitim Burslu gençlerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadık… Hayallerini, hedeflerini, kaygılarını konuştuk… Kararlı duruşlarıyla, Atamızın yolunda ilerleyen gençler… İyi ki geldiniz, umudumuza umut
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubemiz
#çocukumuttur #otizmfarkındalıkgünü.
TYSD Genel Merkezimizin Giysi ve Kırtasiye Yardımları
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizin kendi aralarında kurdukları TYSD GENÇ YARDIMSEVENLER TOPLULUĞU’muz Ankara-Haymana BUMSUZ İLK ve ORTAOKULU’nu ve öğrencilerini kardeş okul seçtiler. Pandemi sebebiyle kendileri götüremediler Bayram hediyelerini. Giysilerini, kırtasiye malzemelerini