TYSD Genel Merkezimiz Sizleri Bahar Sergimize Davet Etmektedir
11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA günü Saat 9.30 dan itibaren Genel Merkez binamızda gerçekleştireceğimiz BAHAR SERGİMİZE, alışveriş yapmaya, hasret gidermeye, hoş sohbete, el emeği göz nuru el işlerimizi görmeye, ev yapımı lezzetlerimizi tatmaya ve en önemlisi ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize destek olmaya bekliyoruz.
11 Mayıs kimseye söz vermeyin çünkü biz bekliyoruz.
22.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
6 Şubat 2023 tarihini, acısını, kayıplarımızı hiçbir zaman unutamayacağız Kahramanmaraş merkezli büyük deprem. Anılarımız, ailelerimiz, tarihimiz, geleceğimiz, yarınlarımız, şehirlerimiz, dostlarımız yok oldu gitti. Atamızın dediği gibi; Umutsuz insanlar yoktur, umutsuz
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
Türkiye Cumhuriyetinin KADIN odaklı ve EMEK KARŞILIĞI YARDIM ilkesini hayata geçiren ilk sivil toplum kuruluşu olan TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ olarak , TÜM KADINLARIMIZA VE EMEKLERİNE SAYGIYLA , SEVGİYLE TEŞEKKÜR
TYSD Genel Merkez ve 130 Şubemiz Kurban Bayramınızı Kutlamaktadır
Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; Huzur, barış ve refah içerisinde Bayram tadında yaşayacağımız günler dileriz… İYİ BAYRAMLAR. 27.06.2023