TYSD Genel Merkezimiz ve 130 Şubemiz Anneler Gününü Kutlamaktadır
BUGÜN VE HER GÜN, GÖKYÜZÜNE KADAR ÇİÇEKLERDEN YOL YAPSAK YİNEDE SEVGİMİZİ ANLATMAYA YETMEZ.
ANNELERİMİZİN, ANNE YÜREĞİ TAŞIYAN, ŞEVKATLA SARIP SARMALAYAN TÜM GÖNÜLLERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN.
ARAMIZDA OLMAYAN ANNELERİMİZE SAYGI, RAHMET VE ÖZLEMLE.
14.05.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Teftiş ve Bilgilendirme Toplantısı
Mut, Gaziantep, Akçakoca Şubelerimiz ile Genel Merkezimizde beraber olmaktan mutluluk duyduk. Teftiş ve bilgilendirme toplantısına katılan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Sizleri Çocuk Kütüphanemizin Açılışına Davet Etmektedir
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş’ ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz Çocuk Kütüphanemizin açılışına siz Değerli Üye ve Bağışçılarımızı, bekliyoruz. 17.03.2023
TYSD Van Şubesi
“ Türkiye Yardımsevenler Derneği Van Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu “ öğrencilerine 141 adet kışlık bot ve kaban hediye ettik. Yönetim kurulumuz öğrencilerimize SEVGİMİZİ ve iyi dileklerimizi de götürdü bu