TYSD Geleneksel Bahar Kermesi
ATA’mızın Samsun’a Çıkışının 100. Yılında,
100 Çoçuğumuza 100 bisiklet dedik,
Pedallar Hayallere Dönsün dedik,
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimize katkı dedik,
BAHAR geldi, zamanıdır dedik…
BEKLERİZ…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Ampute Milli Takımımızı Kutlamaktadır
2022 Ampute Futbol Dünya Kupası’nda Fransa’yı 3-0 mağlup eden, Ülkemizi gururlandıran Ampute Milli Takımımızı yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz. “AZİM, CESARET, BİRLİK, BERABERLİK VE ÇALIŞMAK “İLE GELEN BAŞARILAR ENGEL TANIMAZ…
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin Şehitlerimize Rahmet Dilekleri
Bitlis Tatvan’da askeri helikopterimizin düşmesi sonucu 9 askerimizin şehit olduğunu, 4 askerimizin ise yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrendik… Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümünde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Huzuruna Çıkmıştır
1928 yılında Yüce ATAMIZIN direktifleri ile kurulan ve bizzat kendisi tarafından isimlendirilen Derneğimiz “94.kuruluş yılında, CUMHURİYET ‘imizin kurucusu Ulu Önderimizin huzuruna saygı, minnet ve bitmeyen bir özlemle çıktı. RUHUNUZ ŞAD