TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlık mücadelesinin kazanılmasının en önemli bir zaferi olan LOZAN BARIŞ ANTLAŞMASI’nın 96. Yıldönümünde Mustafa Kemal ATATÜRK, İsmet İNÖNÜ ve kahraman yol arkadaşlarını bir kez daha saygı, rahmet ve minnetle anarız…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Büyük taarruzun zaferle taçlandırıldığı Bayramımız kutlu olsun. Başta Ulu Önder ve ebedi başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve şükranla anıyoruz Ne mutlu Türküm diyene. #30ağustoszaferbayramı
TYSD Genel Merkezimizin İzmir Depremi Yardımları İçin Teşekkür Kartları
“KALPTEN KALBE YOLUZ BİZ ” Nerede ihtiyaç varsa orada “BİRİLERİ VAR” diyebilmenin mutluluğunu bir kez daha hep birlikte, ŞUBE ve Bağışçılarımızın değerli katkılarıyla yaşıyoruz… VAROLUN.
TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz
Değerli TYSD AİLEMİZ; Biz Ülkemizin her bölgesinde, ihtiyaç duyulan her alanda gönüllü ama profesyonel, kurumsal ve organize olarak çalışırız. Şubelerimiz, Bağışçılarımız ve Genel Merkezimiz bir ve beraberiz. Şubelerimiz olmazsa olmazlarımızdır.