TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Sağlıklı ve Başarılı Öğrenim Yılı Dilemektedir
Sağlıklı , başarılı ve keyifli bir öğrenim yılı dileklerimizle.
12.09.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz Sn. İlker Karagöz’e TYSD Gönül Ödünü Takdim Etmiştir
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZİ, FOX TV ÇALAR SAAT Programı’nda misafir eden Sn. İlker Karagöz’e TYSD Gönül Ödülümüzü takdim ettik. Teşekkür ederiz… 22.05.2022
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Öğretmenler Gününe Özel Mesajı
ÇOK DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZ HER GÜNÜNÜZ SAĞLIKLI, MUTLU, UMUTLU, YETİŞTİRDİĞİNİZ HER ÖĞRENCİNİN KIVANÇI ve ONURUYLA GEÇSİN. BAŞÖĞRETMENİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK başta olmak üzere TÜM ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ ve SAYGILARIMIZI SUNARIZ… ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Ampute Milli Takımımızı Kutlamaktadır
2022 Ampute Futbol Dünya Kupası’nda Fransa’yı 3-0 mağlup eden, Ülkemizi gururlandıran Ampute Milli Takımımızı yürekten kutlar, başarılarının devamını dileriz. “AZİM, CESARET, BİRLİK, BERABERLİK VE ÇALIŞMAK “İLE GELEN BAŞARILAR ENGEL TANIMAZ…