TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
BAYRAĞIMIZ; ONURUMUZ, YARINIMIZ, KİMLİĞİMİZ…
BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE, YÜREĞİMİZDE…
SAYGIYLA…
Diğer Yazılar
2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı Bursları
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Genel Merkezi 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın ilk ayının Atatürk Eğitim Burs’ larını 6 Ekim 2015 günü öğrencilerimize dağıtmaya başlamıştır. Bu çalışma döneminde ayrıca burs alan
TYSD Genel Merkezimiz Sizleri Açılış Çayımıza Beklemektedir
21 Kasım 2023 Salı Günü saat 13.00 de Derneğimizi, hizmetlerimizi, burslu öğrencilerimizi konuşmak, hasret gidermek ve beraber bir fincan çay içmek için “AÇILIŞ ÇAYIMIZA” davetlisiniz. Tüm üyelerimizi, bağışçılarımızı ve gönül
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Adına Genel Başkanımızın 96. Yıl Kutlama Mesajı
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZİN KURULUŞUNUN 96. YILI KUTLU OLSUN … Değerli Başkanlarımız, Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarımız, Derneğimizin Vefakâr Üyeleri, Kıymetli Bağışçılarımız, Öğrencilerimiz, Dostlarımız, Derneğimizi 96 yıldır Yaşatan Yüce Milletimiz; Türkiye