TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Geçmiş Olsun Dilekleri
Memleketimizi etkisi altına alan şiddetli LODOS ‘un etkisiyle hayatını kaybeden canlarımıza Tanrı’dan rahmet dileriz. Fırtınanın mağduriyetini yaşayan ve İzmir, Urla çevresinde hissedilen DEPREM ’den etkilenen, büyük üzüntü yaşayan tüm milletimize GEÇMİŞ OLSUN…
30.11.2021
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi
SEVGİNAZ… VİRGİNİA’da yaşıyor ailesiyle, 15 yaşında. Yardım seven bir ailenin torunu , yardım seven bir evde büyüyen annenin , Atatürk sevdalısı , sosyal sorumluluğu yüksek en genç bireyi sevgili SEVGİNAZ…
TYSD Ağrı Şubemizin Okul Yardımı
Genel Merkezimize ulaşan bir ileti “ iyi niyet ve gayretle çalışmak için yola çıkılan bir proje “ den bahsediyordu… Ağrı’dan , Maliye Uzmanı bir kaymakam eşinin satırları içimizi ısıttı ,
TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz M. Kemal ATATÜRK’ü sevgi, saygı, minnet ve giderek artan bir özlemle anıyoruz…