TYSD’NİN 90.Yıl Kuruluş Yıl Dönümü Kutlamaları Kapsamında Hazırlanan Radyo Spotlarından İlki
HAYATLARA DESTEK,
HAYALLERE ORTAK OLUN …
Türkiye Yardım Sevenler Derneğiyiz Biz,
Kalpten Kalbe Yoluz Biz…
90. Kutlama Yılımızın Radyo Spotlarının ilki…
Mehmet & Can ASLANTUĞ ‘ların sesinden…
https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/2382043641821191/
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Kadına Şiddete Hayır Mesajı
*Ülkemizin dinmeyen acılarından, bitmeyen utançlarından KADINA ŞİDDET… *Gözü dönmüş, vicdansız, vahşi, sadece ismi insan olan ERKEKLERİN TERÖRÜ… BU KEZ, *İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Başkanı Dr.
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemiz Milli Sporcularımızı Tebrik Ediyor
Kadın boksörlerimiz #Tokyo2020’de bir ilki başardılar ve gösterdikleri başarı ile bizleri çok gururlandırdılar. Olimpiyatta altın madalya kazanan Busenaz Sürmeneli ve gümüş madalya kazanan Buse Naz Çakıroğlu’nu yürekten tebrik ediyoruz. #OlimpiyatOyunları
TYSD Genel Merkezimizin İstanbul Şubelerimizle Çevrimiçi Toplantısı
Bugün saat 12 de İstanbul Şubelerimizle ZOOM üzerinden bir toplantı gerçekleştirdik… Kartal, Kadıköy, Beykoz, Pendik, Beşiktaş, Üsküdar, Eyüp, İstanbul, Bakırköy, Beyoğlu ve Kağıthane Şubelerimiz toplantıya katıldılar.. Genel Merkezimiz’de Başkanlık Divanı’nın