TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 57 Yıl Öncesinden Hayat Dergisinden Seslendiler Bizlere
HAYAT DERGİSİ…
Anılarımızın en güzel sayfalarındandır Hayat Dergisi.
57 yıl önceden geldi bu kez anılarımız.
30 NİSAN 1964 tarihli 19. Sayısında TYSD yer almış.
Bu güzel hatırayı bizlerle paylaşan, derginin orijinalini Ayvalık Şubemize ulaştıracak olan Sn. Filiz KARAYELLİ hanımefendiye, Şube arkadaşlarımıza teşekkür ederiz…
93 YILDIR HAYATIN İÇİNDE OLMAK NE GÜZEL,NE ONURLU BİR YOLCULUK,
EŞLİK EDEN HERKESE SAYGI VE MİNNET DUYGULARIMIZLA.
GÜNÜNÜZ AYDIN OLSUN…
25.05.2021
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezinden Davet
Davetlimizsiniz, bekleriz…
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın? Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın #18MartÇanakkaleZaferi Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve bütün Şehitlerimizin ruhları şad olsun 18.03.2023
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlamaktadır
Bizim için 24 Kasım, aklın ve bilimin ışığında yürüyen, Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e, Cumhuriyetimize ve devrimlerine yürekten bağlı nesiller yetiştirmeye söz veren öğretmenlerin günüdür… 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU