TYSD Genel Merkezi ve 131 Şubemiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı Kutlamaktadır
19 MAYIS ATATÜRK ‘ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMIMIZ
KUTLU OLSUN…
Yüce ATAMIZI, şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz…
19.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Kurban Bayramınızı Kutlamaktadır
Sağlıkların yerinde, sofraların bereketli olduğu; sevdiklerimizle beraber yüzlerin güldüğü bir bayram geçirmenizi temenni ederiz. Kurban Bayramınız kutlu olsun. 16.06.2024
TYSD Genel Merkezinden Burslu Öğrencimize Ödül
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimizin başarıları hepimizi çok mutlu ediyor. Sevgili Ayşe ÖKTEM kızımız Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölüm 1. si olarak mezun oldu. Heyecanını, mutluluğunu, haklı gururunu ve aldığı ödülü Yönetim
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemizin Geçmiş Olsun Dilekleri
Memleketimizi etkisi altına alan şiddetli LODOS ‘un etkisiyle hayatını kaybeden canlarımıza Tanrı’dan rahmet dileriz. Fırtınanın mağduriyetini yaşayan ve İzmir, Urla çevresinde hissedilen DEPREM ’den etkilenen, büyük üzüntü yaşayan tüm milletimize