TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır

TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır

30 Ağustos 1922 tarihi, Türk Ulusunu esir etmek isteyen emperyalist güçlere karşı; kadınıyla çocuğuyla, ordusuyla topyekûn verdiği bir savaşın ve ulusal benliğini kurtardığı ve Zafer Destanı’nın yazıldığı gündür.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da zaferi bize yaşatan Büyük Önder M.K ATATÜRK ve Kahraman Silah Arkadaşlarını saygı, rahmet ve minnetle anarken, Kahraman Türk Ordumuza dün olduğu gibi bugün de şükran ve minnetlerimizi sunarız.

ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

30.08.2023

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Başkanımız Dilek Bayazıt’a Yaşama Katkı Ödülü Takdim Edildi

1950 yılında idealist, Atatürkçü ve Cumhuriyet sevdalısı, matematik öğretmeni BAHATTİN TATIŞ tarafından kurulan, Ülkemizin gerçek anlamda ilk özel okullarından olan İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ bugüne değin on binlerce öğrenci yetiştirmiştir.

Haberler

Atatürk Burslu Öğretmenimizden “Engelleri Aşalım” Mesajı

Burslu öğrencimiz Yusuf TÜMAY şimdi öğretmenimiz Yusuf TÜMAY oldu… Kendi gibi pırıl pırıl, Atatürk sevdalısı, Ülkesini , Bayrağını seven, çevresine duyarlı öğrenciler yetiştiriyor Yusuf öğretmenimiz. Ne mutlu bizlere, ne mutlu

Haberler

TYSD Genel Merkezimizi Atatürk Eğitim Burslu Mezun Olan Öğrencilerimiz Ziyaret Etmektedir

Ne mutlu TYSD Ailemize… Değerli Bağışçılarımız, gönülden çalışan emektar Arkadaşlarımız iyi ki varsınız. Sizler olmasanız HAZAL’lar, SELİM’ler, FURKAN’lar, ALMILA’lar, ÖMER’ler, MÜBERRA’lar, SAMET’ler olmazdı… Sevgili gençlerimiz sizleri çok seviyoruz, yolunuz açık