TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Yeni Yılımızı Kutlamaktadır
TYSD Çanakkale Şubemiz Çocuklarımıza Bere, Atkı ve Yelek Örüp Armağan Etmiştir
Çocuklar üşümesin diye çok değerli üyelerimizin örüp derneğimize getirdikleri bere, atkı, yelek hırkaları Siirt’in Eruh İlçesi ATATÜRK İlkokulu öğrencilerine ve anasınıfı çocuklarımıza yolladık.
Yeni yılda güzel bir mutluluk olmuş küçüklerimize, iyi günlerde giysinler.
31.12.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Dünya Çocuk Hakları Gününü Kutlamaktadır
20 KASIM DÜNYA ÇOÇUK HAKLARI GÜNÜ, 1989 yılında birleşmiş milletler genel kurulunda kabul edilerek uluslararası çocuk hakları sözleşmesi imzalanarak kutlanmaya başlanmıştır. Dünya çocuklarının haklarını korumak için hazırlanan en kapsamlı insan
TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemizin Anneler Günü Mesajı
Emek veren, Sabır gösteren, Kalbe dokunan, VE Karşılıksız ÇOK sevebilen… Herkesin Anneler Gününü Kutlar , önlerinde saygıyla eğiliriz. 09.05.2021
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Sizleri Cumhuriyetimizin 100. Yılı Balosuna Davet Etmektedir
ATATÜRKÜN direktifleriyle 95 yıl önce kurulan, adını ATASINDAN alan TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZİN düzenlediği baloda CUMHURİYETİMİZİN 100. Yılını birlikte kutlamaktan onur duyacağız… 25 EKİM 2023 ANKARA HİLTON ‘da Genel Merkezimizle