TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
“Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı.
Yürüdü uçurumun başına kadar, eğildi, durdu.
Bıraksalar ince, uzun bacakları üstünde yaylanarak ve karanlıkta akan bir yıldız gibi kayarak Kocatepe’den Afyon Ovası’na atlayacaktı”
26.08.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkez
92 Yıl Ödül Törenimiz’de bir de “40 Yıl Ödülü” müz vardı… Genel Merkez Müfettişlerimizden Sn. Ayla Ertüzün bu yıl derneğimize “Gönlünü ve Ömrünü” vereli tam 40 yıl olmuş… Dile kolay…
TYSD Diğer Sosyal Medya Hesapları
YouTube Sayfamıza Abone Olarak, Instagram Sayfamızı Takip Ederek ve Facebook Sayfamızı beğenerek Etkinliklerimizden, duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz. 12.04.2022
TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubemiz
LOZAN ZAFERİMİZİN 97. Yılının ardından… İziniz silinmez ATAM, İsmet İNÖNÜ ve silah arkadaşlarını unutmaz bu millet… Rahmet, saygı,minnet ,özlem ve dua ile… Tam 8 ay sürdü Lozan görüşmeleri. Sekiz ay.!