TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Filenin Sultanlarını Kutlamaktadır
Gururumuz…
Başarılarınız daim olsun filenin cesur kızları.
01.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Öğrencilerimizle, Üyelerimizle ve Bağışçılarımızla Beraber Dünya Gönüllüler Gününü ve Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişinin 88. Yılını Kutlamışlardır
Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişinin 88. yılında öğrencilerimiz, üyelerimiz, bağışçılarımızla beraber 5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününü de kutladık. Değerli büyüğümüz Anayasa Mahkemesi Başkanlarından Yekta Güngör ÖZDEN anılarını paylaşarak,
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutladı
“Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz” Mustafa Kemal ATATÜRK. Milli mücadele süresince başta ULU ÖNDERİMİZ M. KEMAL ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatan uğruna
Atatürk Burslu Öğretmenimizden “Engelleri Aşalım” Mesajı
Burslu öğrencimiz Yusuf TÜMAY şimdi öğretmenimiz Yusuf TÜMAY oldu… Kendi gibi pırıl pırıl, Atatürk sevdalısı, Ülkesini , Bayrağını seven, çevresine duyarlı öğrenciler yetiştiriyor Yusuf öğretmenimiz. Ne mutlu bizlere, ne mutlu