TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Cadde’de Sabah Programına Katılmıştır
Derneğimiz, Cadde TV ‘nin CADDE’de SABAH Programında Yasemin MISTIKOĞLU’na konuk oldu.
Derneğimiz adına programa katılan Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT 95. kuruluş yılımızda onurla tarihimizi, bu günümüzü, hedeflerimizi anlattı.
Cadde TV yönetimine, TYSD Antakya Şubemizin de üyesi olan program sunucusu değerli arkadaşımız Yasemin Mıstıkoğlu’na, program sonrasında beğeni ve bağışlarla Derneğimize övgü ve desteklerini sunan tüm TYSD AİLEMİZE teşekkür ederiz.
https://www.youtube.com/watch?v=lnnBXQ_p0Dw
01.06.2023
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubesi
TYSD’nin 91. , Şubemizin 76. kuruluş yılını dostlarımızla coşkuyla kutladık..Beraberce , başarıyla daha nice yıllara…
Atatürk Burslu Öğretmenimizden “Engelleri Aşalım” Mesajı
Burslu öğrencimiz Yusuf TÜMAY şimdi öğretmenimiz Yusuf TÜMAY oldu… Kendi gibi pırıl pırıl, Atatürk sevdalısı, Ülkesini , Bayrağını seven, çevresine duyarlı öğrenciler yetiştiriyor Yusuf öğretmenimiz. Ne mutlu bizlere, ne mutlu
TYSD Genel Merkezimizin Dinlenme Evi ve Huzurevindeki Büyüklerimize İftar Yemeği İkramları
Mübarek Ramazan Ayının ilk akşamında karşılıklı olamasak da İzmir Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi ve Afyon Dinar Huzurevimiz’de kalan büyüklerimizin ilk iftarlarını Genel Merkez olarak ikram etmek istedik “gönüller bir