TYSD Genel Merkezimize Yapılan Anlamlı Ziyaret
Derneğimizin kadim dostu, değerli Bağışçımız Sn. Armağan ERİŞEN hanımefendi bizleri ziyarete geldi. Antakya’da yaptırmayı hedeflediğimiz TYSD ATATÜRK ANAOKULU muz için yaptığı bağışla gönüllerimizi, kendi hazırladığı pastasıyla da ağızlarımızı tatlandırdı. Sn. ERİŞEN’e bitmeyen vefası, desteği, bağışları için saygıyla teşekkür ederiz…
13.05.2024
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz ’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması
Bütün cihan bilmelidir ki bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır, o da MİLLİ EGEMENLİK’tir. Yalnız bir makam vardır, o da
TYSD Genel Merkezinden Anneler Günü Kutlama Mesajı
Paylaşmayı, bir olmayı, beraber yaşamayı Sevgiyi, merhameti, şefkati Gülmeyi, ağlamayı,çoşkuyu, kızmayı Hayatı öğreten , yaşayan, yaşatan Yüreği güzel tüm KADINLARIMIZ … İYİ Kİ VARSINIZ , SİZİ SEVİYORUZ… ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz 14 Mart Tıp Bayramını Kutlamaktadır
Sonsuz fedakarlıkla çalışan tüm doktorlarımızın, doktor adaylarımızın; insan hayatına dokunan tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutluyoruz. Sonsuz minnetle. #benitürkhekimlerineemanetediniz #tıpbayramı 14.03.2022