TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Öğrencilerimizin Karne Mutluluğunu Sizlerle Paylaşmaktadır
Diyarbakır Eğil ilçesi BAHŞİLER TYSD ATATÜRK İLKOKULU ve BAHŞİLER TYSD ATATÜRK İHO ‘muzun sevgili öğrencileri bugün karnelerini aldılar. Öğretmenlerimiz ve çocuklarımız Diyarbakır’dan heyecanlarını ve sevinçlerini TYSD AİLEMİZ ile paylaştılar, bizleri mutlu kıldılar.
Karne alan tüm öğrencilerimizi kutlar, öğretmenlerimize ve çocuklarımıza keyifli, mutlu, sağlıklı bir tatil geçirmelerini dileriz.
19.01.2024
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
Sevgi varsa engel yok… Yeter ki gönüller engelli olmasın #EngellilerGünü 03.12.2022
TYSD Genel Merkezinden Cumhuriyet ve Gönüllülük Paneli
ATILIM ÜNİVERSİTESİ öğrencileri ile CUMHURİYET’i, GÖNÜLLÜLÜĞÜ ve TYSD’nin tarihini konuştuk. Sn. Gülsün BİLGEHAN, 2. Başkanımız Dilek BAYAZIT, bağışçımız Nurgül EREN , Atatürk Eğitim Burslu öğrencimiz Samet KENGER, Atılım Üniversitesi öğrencisi
TYSD Genel Merkezimize Atatürk Eğitim Burslu Mezun Öğrencilerimizin Ziyaretleri
Genel Merkezimizin Atatürk Eğitim Bursu öğrencilerimizden, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunları sevgili Arif Gökçe ve Alaattin Özçalık derneğimize hediyeleriyle birlikte teşekkür ziyaretinde bulunarak bizleri çok mutlu ettiler. Gurur duyduk, onların