TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz
Yüreğimiz de #Çanakkale ile birlikte yandı tüm gece.
Çanakkale’mize ve ülkemize geçmiş olsun diyor, bir daha böyle felaketler yaşanmamasını temenni ediyoruz.
23.08.2023
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz ve 131 Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Kutlamaktadır
“Bütün cihan bilmelidir ki bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır, o da MİLLİ EGEMENLİK’tir. Yalnız bir makam vardır, o da
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz
18 MART 1915 ÇANAKKALE ZAFERİ ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ “Bu memleketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar, burada dost bir vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükûn içinde uyuyunuz. Sizler Mehmetçiklerle yanyana, koyun koyunasınız…Uzak
TYSD Genel Merkezi ve Bakırköy Şubemiz “Bahşiler TYSD İlkokulu”muzu Yeniden Yapılandırarak Öğrencilerimize Armağan Ettiler
Diyarbakır/ Eğil Bahşiler TYSD ATATÜRK İLKOKULU’muzu Pandemi döneminde Genel Merkezimiz ve Bakırköy Şubemiz beraberce yeniden yapılandırarak öğrencilerimize armağan ettik. Bir eğitim kurumunda olması gereken her türlü donanımı sağladık. Bahçe düzenlemesi