TYSD Genel Merkezi
91. Yılımızı kutlarken ;
CUMHURİYETİMİZİ , KAZANIMLARIMIZI, YARINLARIN UMUDU GENÇLERİMİZİ, NUTUK ‘u sanatın gücüyle bir kez daha soluduk…
Bu özel gecede bizleri onurlandıran Meclis Başkanlarımızdan Sn Köksal TOPTAN ve eşleri Saime TOPTAN hanımefendiye,
Polatlı, Eskişehir, Nevşehir, Tokat, Aydın , Artvin Şubesi sevgili arkadaşlarımıza, değerli misafirlerimize, Atatürk Eğitim burslu öğrencilerimize teşekkürlerimiz sonsuz…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimizin Şubelerimizle Çevrimiçi Toplantısı
Bu haftaki ZOOM toplantımızı KÖRFEZ, BAŞİSKELE, GEMLİK, GÖLCÜK, BURSA, İNEGÖL, KOCAELİ, KARAMÜRSEL, MUDANYA, YALOVA, YENİŞEHİR ve MUSTAFAKEMALPAŞA ŞUBELERİMİZ ile gerçekleştirdik… Sohbet etmek , hasret gidermek ,sanal ortamda bile olsa birbirimizi
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Cadde’de Sabah Programına Katılmıştır
Derneğimiz, Cadde TV ‘nin CADDE’de SABAH Programında Yasemin MISTIKOĞLU’na konuk oldu. Derneğimiz adına programa katılan Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT 95. kuruluş yılımızda onurla tarihimizi, bu günümüzü, hedeflerimizi anlattı. Cadde TV
TYSD Genel Merkezimiz 6 Şubat 2023 Depremlerine Tanık Olanlar Panelini Gerçekleştirmiştir
6 ŞUBAT 2023 DEPREMLERİNE TANIK OLANLAR PANELİ‘nde acımızın büyüklüğünü gözümüz yaşlı, yüreğimiz yaralı olarak yeniden yaşadık, konuştuk, dinledik. 3 Şubat 2024 günü Depremin 1. Yıldönümünde ABB AFET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI