TYSD Genel Merkezi
92. Yılımızda Derneğimizin sesi ve yüzü olmayı kabul eden kıymetli sanatçımız Erol EVGİN beyefendinin Ankara Congresium’da verdiği konsere katıldık.
10. Cumhurbaşkanı Sn. Ahmet Necdet SEZER ve eşleri, Sn.Özden TOKER hanımefendi, Sn. Gülsün BİLGEHAN’ın yanısıra 7 den ye tüm Ankaralılara muhteşem bir gece yaşatan Cumhuriyet sevdalısı sanatçımız Erol EVGİN’e teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
96. Yılımıza ulaşmamızı sağlayan tüm dostlarımızı bekleriz. 96. Yıldönümümüz 130 şubemize, TYSD ailemize, üyelerimize, dostlarımıza kutlu olsun… Mustafa Kemal ATATÜRK ve aramızda olmayan kurucularımız, genel başkanlarımız, şube başkanlarımız, yönetim kurulu
TYSD Beyoğlu Şubesi’nin Düzenlediği Panel
Cumhuriyet’in Kuruluşundan Bugüne Türkiye Yardım Sevenler Derneği ve Gençliğin Gönüllülüğe Bakışı Konulu Panelimizi Bilgi Üniversitesinde gerçekleştirdik. Öğrenci Topluluğunun işbirliğinde, Şube Başkanımız Saadet SUYOLCUOĞLU, Arnavutluk Fahri Konsolosu bağışçımız Ebru SANVER, mezun
86. Yılımızı Kutluyoruz – ATA’mızın Ankara’ya gelişi…
19 Şubat 2014 günü Derneğimizin Kuruluş Günü sebebiyle ziyaretimize gelen şubelerimiz dernek binamızda karşılanarak hep birlikte kahvaltı yapılmıştır. Yüce Atamız Anıtkabir’de ziyaret edilerek mozoleye çelenk konulmuş ve saygı duruşunda bulunulmuştur.