TYSD Genel Merkezi
Genel Merkez Müfettişlerimizden Sn. Ayla ERTÜZÜN ve Genel Merkez Muhasebecimiz Mustafa ŞEN tarafından 21-23 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen teftiş ve bilgilendirme toplantısı Fatsa Şubemiz ev sahipliğinde gerçekleşmiş olup, Samsun, Ordu, Espiye, Ünye, Perşembe ve Giresun Şubelerini kapsamıştır…
Gayet verimli geçen toplantımıza katılan şubelerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Şehitler Haftasını Saygı ve Minnetle Anmaktadır
Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere canları pahasına vatanımızı savunmuş tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Bizlere bıraktığınız bu toprakları canımız pahasına koruyacağız #ŞehitlerHaftası 14.04.2022
Büyük Felaketin 1. Yılında Saygı ve Rahmet ile Anıyoruz…
“SOMA Felaketinin yaşandığı 13 MAYIS 2014 Günü’nden kısa bir süre sonra SOMA’ya gittik…İlk andan itibaren de Genel Merkezimiz,Şubelerimiz ve Bağışçılarımız ile acılara ortak olmaya,yaraları sarmaya çalıştık,nakti bağışlarımızı biriktirerek SOMA’lı Çocuklarımıza
TYSD Genel Merkezimizin Acı Kaybı
ACIMIZ ÇOK BÜYÜK… Göcek Şubemiz Kurucu Başkanı, uzun yıllar Göcek Şubemiz’e Başkanlık yaptıktan sonra Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve müfettişliği görevlerinde bulunan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Lale Gökdağ’ın