TYSD Genel Merkez ve 133 Şubesi
Milli mücadelenin kalbi Ankara’nın Başkent oluşunun 96.yılı kutlu olsun🇹🇷
Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz…
Diğer Yazılar
Tüm Ulusumuza Geçmiş Olsun
ELAZIĞ SİVRİCE’de meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen şiddetli depremde hayatını kaybedenlere Allah ‘tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz..Tüm ulusumuza geçmiş olsun..
TYSD Genel Merkezimizin Şubelerimizle Çevrimiçi Toplantısı
Şubelerimizle gerçekleştirdiğimiz ZOOM toplantımızda bu hafta KARS, AĞRI, ERZURUM, VAN, ELAZIĞ, ŞANLIURFA, MALATYA, MARDİN, ELBİSTAN, BURSA ve GÖLCÜK Şube Başkanlarımız ile birlikte olduk… Hasretle ve keyifle söyleştik, dertleştik… Toplantımızı Ağrı
TYSD Genel Merkezimizin Giysi ve Kırtasiye Yardımları
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizin kendi aralarında kurdukları TYSD GENÇ YARDIMSEVENLER TOPLULUĞU’muz Ankara-Haymana BUMSUZ İLK ve ORTAOKULU’nu ve öğrencilerini kardeş okul seçtiler. Pandemi sebebiyle kendileri götüremediler Bayram hediyelerini. Giysilerini, kırtasiye malzemelerini