TYSD Genel Merkez ve 132 Şubemiz Tıp Bayramını Kutladı
Tüm sağlık çalışanlarımızın ‘Tıp Bayramı’nı gönülden kutluyoruz
Hakları ödenmez
Minnet ve şükranla
14.03.2021
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezimiz Sizleri 96. Kuruluş Yılı Yemeğimize Davet Etmektedir
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİMİZ “19 ŞUBAT 2024” PAZARTESİ GÜNÜ 96. KURULUŞ YILINI GENEL MERKEZİMİZ, 130 ŞUBEMİZ, ÜYELERİMİZ , BAĞIŞCILARIMIZ , DOSTLARIMIZ ve ÖĞRENCİLERİMİZ İLE BİRLİKTE ÇOŞKUYLA KUTLAYACAKTIR. İSTANBUL’da HİZMET VEREN;
TYSD Alanya Şubemize Sonsuz Teşekkürler…
TYSD 21. BÖLGE TOPLANTISINA mükemmel bir ev sahipliği yapan TYSD ALANYA ŞUBESİ arkadaşlarımıza teşekkürlerimiz sonsuz… 4 gün boyunca 44 Şubemizden gelen 240 misafiri ilk andan, uğurlayana kadar güleryüz ve bitmez
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz Gazi M. Kemal Atatürk ve Tüm Şehitlerimizi Saygı, Rahmet, Özlem ve Minnetle Andı
Gazi M. Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi; SAYGI, RAHMET, ÖZLEM ve MİNNETLE ANIYORUZ. BÜYÜK TAARRUZ ve BAŞKOMUTANLIK MEYDAN SAVAŞI 26-30 Ağustos 1922 Büyük Taarruz Nazım Hikmet RAN Dağlarda